ZAČALO TO NEVINNĚ ...
POUHÝM OBCHODOVÁNÍM S KÁVOU...

o pascucci

pexels-sarah-122370
POČÁTKY

Tradice výroby Caffé Pascucci v italském městečku Monte Cerignone sahá až do roku 1883, kdy Antonio Pascucci vzplanul vášní pro kávu…

IMG_1981

CESTA KÁVY

Kávový pás je pásmo které se táhne od 23. severní až po 25. jižní rovnoběžku. Země v tomto pásmu se vyznačují ideálními podmínkami pro pěstování kávovníku, který potřebuje úrodnou půdu, mírné teploty a větší množství srážek. Proto Pascucci Torrefazione dováží kávu převážně z těchto oblastí.

Vášní pro kávu, tvrdé práce a učení se z historie se věnuje rodinná firma téměř 140 let a dovedla tak zpracování své kávy téměř k dokonalosti. V současné době patří Caffé Pascucci mezi 10 nejlepších brandů v kavárenském odvětví v Itálii. 

A výsledek? Kombinace kvalitních kávových zrn a tradičního zpracování je skvělá káva, kterou si i ty můžeš vychutnat v našich provozech. Naši baristi připravují kávu v souladu s historií konceptu, proto také používáme motto: Pascucci – To je jiný kafe!!! Naše káva je opravdu jiná. 

Sledujte nás na sociálních sítích

KONCEPT KAVÁREN PASCUCCI CAFFÉ SHOP

První kavárnu pod obchodním názvem Caffé Pascucci shop otevřel Dino Pascucci v městečku Monte Cerinone koncem 19. století. Poté, co se koncept kaváren CPS úspěšně etabloval na italském trhu překročil hranice Itálie kde jsou tyto kavárny provozovány formou franšízinku. V součastnosti je po celém světě téměř 650 kaváren. 

Pro český trh se stala masterfranšízantem společnost Coloseum Holding a.s.